مقالات

خدمات پس از فروش هوفر

خدمات پس از فروش آریو

خدمات پس از فروش هوفر، استثنایی ایست!!

شاید با شنیدن نام خدمات پس از فروش، لبخند کجی بزنید و بگویید باز هم حرفای کلیشه ای که فقط حرف است و عملی از آن بیرون نمی آید!!!

کاملا حق با شماست! این روزها شرکت ها و تولید کننده های بزرگ، فقط به فکر تولید کردن محصول هستند و خدماتی که باید برای محصول های فروخته شده در نظر بگیرند را کاملا فراموش کرده اند. اما در بین این شلوغی ها هنوز برندهایی وجود دارند که به فکر مشتری و عرضه خدمات به آن ها هستند. بنابراین هنگام خرید محصول، به خدمات پس از فروش آن توجه کنید.

در این مقاله می خواهیم درباره خدماتی که هوفر برای مشتریان عزیزش در نظر گرفته است، بپردازیم.

خدمات پس از فروش

تمامی قطعاتی که در هود هوفر و گاز هوفر به کار رفته است، به مدت دو سال شامل گارانتی می شود. این قطعات می تواند شامل: برد دستگاه، کلید، فیلتر، موتور، کاور، لامپ، ترموکوپل، ولوم، فندک، سرشعله و …. باشد.

گاز و هود هوفر به مدت 2 سال گارانتی و بعد از آن به مدت 3 سال وارانتی دارد. اگر در این دو سال قطعه ای از محصول هوفر، با مشکل مواجه شود، هزینه ی ارسال و هزینه قطعه، توسط هوفر صورت میگیرد اما در 3 سال وارانتی، هزینه ی ارسال و هزینه قطعه، بر عهده ی مشتریان عزیز می باشد.

خدمات پس از فروش

یک وجه تمایز بزرگی که هوفر با دیگر برندها دارد، این است که: هوفر، شیشه ی به کار رفته در هود و گازش را گارانتی می کند. اگر شیشه ی گاز یا هود هوفر شما به هر علتی بشکند، با خدمات پس از فروش هوفر تماس بگیرید تا یک شیشه ی نو و سالم برایتان ارسال گردد. گارانتی شیشه ی گاز هوفر یک شعار نیست، واقعیت است.

لطفا برای نصب و تعمیر محصولات هوفر، هزینه زیادی نپردازید!

همان طور که می دانید بسیاری از نصاب ها وقتی به منزل شما می آیند تا محصول خریداری شده را نصب کنند، در انتهای کار پول زیادی درخواست میکنند. این موضوع به شدت می تواند مشتری را ناراحت کند. اما اگر برندی، مدیریت درستی داشته باشد، به هیچ عنوان این اتفاق نمی افتد.

برای اطلاع از هزینه های نصب، تعمیر و ایاب و ذهاب تکنسین های محصولات هوفر با شماره تلفن 02691009449 داخلی 201 تماس حاصل فرمایید.

خدمات پس از فروش

توجه داشته باشید که نصب و تعمیر قطعه، فقط باید توسط تکنسین هایی که مورد تایید هوفر است، صورت بگیرد. در غیر این صورت هیچ گارانتی و خدماتی شامل حال محصولات شما نمی شود.

و اما کلام شیرین آخر

شما می توانید تا 4 روز بعد از خرید گاز هوفر و یا هود هوفر، آن را به هر علتی تعویض کنید.

از بدو نصب تا 20 روز، برای محصولات هوفر هر مشکلی پیش بیاید، تمام هزینه ها بر عهده ی هوفر خواهد بود.

خبرهای خوش

نگران خدمات پس از فروش هوفر نباشید، همه چیز تحت کنترل است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02691009449 داخلی 201 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *