مشاوره تخصصی محصول

راهنمای گازهای اخوان

راهنمای آشپزخانه

 

شرکت تولیدی اخوان از شرکت های پیشرو و باتجربه در زمینه تولید اجاق صفحه ای از سالیان گذشته تا به امروز می باشد.

گاز آشپزخانه اخوان v8

اجاق گاز رومیزی اخوان با صفحه شیشه ای و همچنین گاز با صفحه استیل در تنوع زیادی تولید می شود.

گاز آشپزخانه 2

در تقسیم بندی اجاق های تولیدی شرکت اخوان باید گفت اجاق های تولید شده توسط این شرکت دارای تیپ های مختلفی بوده که در زیر به کدها و مشخصات هر گاز می پردازیم.

انواع اجاق گازهای صفحه ای اخوان:

در اینجا توضیح مختصری داده خواهد شد

سری G:

تولید این اجاق گازها از قطعات مصرفی داخلی SABAF است.

 

سری GI:

تولید این اجاق گاز تمام قطعات مصرفی و داخلی قطعات ایرانی ARYA TECH می باشد اعم از سرشعله، شیشه، شعله پخش کن، لیدر، برنر ایرانی است و مابقی آن ایتالیایی است.

سری Z:

کلیه قطعات این سری اجاق گازهای از ترموکوپل تا شیشه یعنی تمامی از ریزترین اجزا تا بزرگترین اجزای این گاز ، ایرانی است و به عنوان سری اخوان جم می شناسند.

سری OS:

در تولید این اجاق گاز قطعات مصرفی داخلی قطعات ایتالیایی SABAF بوده که راندمان حرارتی آن نسبت به سری G پانزده درصد افزایش یافته و دارای آلایندگی کمتر ناشی از احتراق دارد. در سرشعله هایش نیز متفاوت است و گازهای اورانوس با گازهای که کد HE هستند توان حرارتی و تمام ویژیگیهای آنها شبیه به هم می باشد.

سری V:

در تولید این اجاق گازها قطعات مصرفی داخلی قطعات ایتالیایی شرکت SABAF بوده که راندمان حرارتی آن نسبت به سری G بیست و پنج درصد افزایش یافته و کاهش 49 درصدی منواکسید کربن را دارد و شعله پخش کن های سری V دارد و قفل و بست که به راحتی تکان نمی خورد که باعث جابه جایی شود.

سری GT:

کارکردن این اجاق گاز با انرژی گاز بوده که در طراحی و ساخت این اجاق هیچگونه شیر مکانیکی (ولومی) به کار نرفته است. تمام قطعات داخلی این اجاق گاز و سرشعله ها از قطعات سری OS می باشد. صفحه کنتر این اجاق گاز، صفحه کنترلی لمسی است. جرقه زن و شعله ها و شیرهای گاز توسط تاچ پنل کنترل می گردد. در حال حاضر همین یک مدل اجاق گاز لمسی توسط شرکت اخون تولید شده است .

گاز آشپزخانه اخوان gt300

حروف انتهای کد اجاق گازهای اخوان به چه معناست؟

علامت S در کدگذاری اجاق های اخوان بعد از کد کالا نشانگر از موقعیت شعله بزرگ (پلوپز) در طراحی اجاق گاز در کنار اجاق  و یا موقعیت قرار گیری ولوم های گاز می باشد.

علامت HE در کدگذاری اجاق های اخوان بعد از کد کالا نشانگر از قطعات سرشعله (HIGH EFFICIENCE) سری جدید ایتالیایی با راندمان بیشتر و آلایندگی کمتر می باشد.

به طور مثال کد گاز G135-S-HE از سری اجاق های با قطعات ایتالیایی سری جدید (HIGH EFFICIENCE) و با موقعیت پلوپز (شعله بزرگ) سمت راست می باشد.

علامت فوق در گازهای استیل نشانه از استیل آجدار صفحه گاز می باشد.

علامت فوق در گازهای شیشه ای نشان ابزار داشتن لبه شیشه رویه اجاق می باشد (پخی 1 سانتی لبه شیشه) به جهت آسیب پذیری شیشه سکوریت از لبه در اجاق های با علامت فوق که ضرب پذیری لبه شیشه اجاق تا حد ممکن برطرف شده است.

مشاوره رایگان خرید گاز اخوان

فروشگاه اینترنتی بیژه خدماتی مانند مشاوره رایگان و تخصصی در مورد محصولات توکار آشپزخانه مانند اجاق گاز، هود، فر، سینک و …، در نظر گرفتن بالاترین سطح تخفیف برای قیمت محصولات، ارسال رایگان به کلیه شهرهای کشور و ارائه کارت هدیه به مشتریان و …. برای جلب رضایت آنان است. تنها کافیست با ما تماس بگیرید و تجربه ی خرید ایده آل را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *